Hakkımızda

Arno Home ve Arno Go markaları Şemsioğlu Mobilya Ltd. Şti.’nin tescilli ürünleridir.

Ev mobilya ve Genç Odası mobilya imalatı konusunda Torbalı merkez fabrikasında … m2 kapalı alana sahip olan firmamız son teknolojiye sahip makine parkuru ile üretim yapmaktadır.

Ayrıca … adet satış noktası mağaza ile ürünlerimizin değerli tüketicilerimizle buluşmasını sağlıyoruz.

Tasarımlarımızın doğru çözümlemelere ulaşmasını hedefleyip her üretimi kendi özelinde ele alarak, planlama çalışmalarıyla başlayıp, uygulanabilir detaylarla sonuçlandırıyoruz.

Fiziksel, sosyal ve ekonomik kriterleri dikkate alarak, yeni teknolojiler ve çağdaş malzemeleri de takip ederek özgün tasarımlara sahip ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Temel Prensiplerimiz;
– Takım halinde çalışmak,
– Sürekli kendini geliştirmek,
– Güvenilir ve dürüst olmak,
– Saygın ve saygılı olmak,
– Yapıcı olmak,
– Özgüvenli, azimli ve kararlı davranmak,
– İyi niyetli, anlayışlı ve paylaşımcı olmak,
– Üstlendiği her işi en mükemmel ve ekonomik şekilde gerçekleştirmek,
– Çalışma disiplini ile çevresine örnek olmaktır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

MİSYONUMUZ
Çevreye duyarlı, topluma, müşterilerine ve çalışanlarına güven veren, hukuk çerçevesinde belirtilen etik kuralları bağlayıcı bir şart olarak zorunluluk kabul etmek, gelişen yenilikleri takip ederek bu yenilikleri tasarı ve uygulamalara dahil etmek ve her tasarımd ‘’insan’’ı baz alarak belirlenen ihtiyaçları modernlik, işlevsellik ve ergonomik gerekliliklerle sentezlemek.

VİZYONUMUZ
Sektörümüzde yaşanan gelişim ve değişime paralel olarak; profesyonel yönetim, uzman kadro desteği ve tecrübeli hizmet personeli ile; “Tasarımdaki Özgürlük” felsefesinden yola çıkarak özgün tasarım ve uygulamalara imza atmak, inanılan, güvenilen, saygı duyulan, yapıcı ve yönlendirici bir kurum olmak ve devamlılığı hedef alarak, müşterilerin memnuniyetini ve güvenini kazanmaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Şemsioğlu Mobilya olarak sıfır iş kazası hedefimizi en temel değerimiz olarak kabul ediyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği önceliklerinin iş önceliklerimize üstünlüğünü kabul ediyor, bu öncelikleri günlük rutin işlerimizin bir parçası olarak görüyoruz.

İnsan Kaynakları

Açık poziyonlarımıza ulaşmak ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.